Vývoj webových aplikací na míru

Výhodou webových aplikací je jejich jednoduchost v používáni. Jsou dostupné odkudkoliv na celém světě, nezávisí na vaší firemní infrastruktuře a všichni používají vždy tu nejnovější verzi.

Ať víte, že tady jste správně

Firemní informační systémy, systémy pro správu klientů a další webové aplikace

Komu se vyplatí vlastní informační systém?

Vaší firmě se daří a neustále rostete. S tím souvisí i nábor nových zaměstnanců a zavádění procesů v organizaci.

V počátku vám stačilo sdílení čísel skrze sdílené soubory Excel, ale nyní narážíte na problémy. Ne všechny informace jsou k dispozici v čas a v přehledné formě. Řešením tohoto problému je právě vlastní informační systém.

Naše reference
Webové stránky jkcatering.cz Ukázka hlavní strany webových stránek Pua centrum s.r.o. Náhled hlavní strany webové prezentace majnusova.cz Hlavní strana webových stránek SACK s.r.o. Hlavní srana webu prespolnak.cz Grafický návrh webových stránek bazeny-zumpy.cz Hlavní strana webových stránek kadeřnictví a holičství BBrothers v Opavě Hlavní strana www stránek společnosti Dafesta s.r.o. Hlavní strana webové prezentace společnosti Hajma s.r.o.

Výhody

Co všechno vám může nabídnout váš vlastní informační systém.

1

Odkudkoliv a kdykoliv

Vaše data jsou uloženy v cloudu a přistupujete k nim skrze webový prohlížeč i když zrovna nejste ve firmě.

2

Individualita

Systém bude umět vše, co vaše organizace bude potřebovat. Fungování vaší firmy se odrazí v informačním systému, ne naopak.

3

Ochrana dat

Všechny vaše data mohou být v bezpečí u poskytovatele služeb, mimo vaší firmu. Samozřejmě ale není problém, aby systém fungoval pouze v rámci podnikové sítě.

4

Zamezení zneužití dat

Uživatelské role v systému korespondují s hierarchií firmy. Každý získá pouze informace, které potřebuje a které mu náleží. Nic víc.

5

Podpora rozhodování

Systém může kdykoliv generovat analytické přehledy a vy díky tomu můžete dělat správná rozhodnutí.

6

Podpora spolupráce

Kolegové vidí vždy aktuální data a celá firma tak může lépe spolupracovat.

Naši klienti