Kdo jsme

Jsme spolužáci z fakulty informačních technologií na VUT v Brně. Nejsme agentura, nejsme studio, nejsme korporát. Jsme dva.

Nejblíž nám jsou webové stránky a webové aplikace. Líbí se nám jejich dostupnost široké veřejnosti. Kdokoliv může napsat adresu do prohlížeče a začít používat to, co jsme vytvořili.

Co je naše silná stránka

Naše práce se zaměřuje jak na funkci, tak na formu. Věříme, že kvalitně navržené uživatelské rozhraní je k nezaplacení. Naším hlavním cílem je vždy spokojenost uživatelů výsledného řešení.

Náš název a logo

Název firmy spojuje dvě anglická slova. Slovo "Tap" znamená ťuknout a jedná se o odkaz na dotykové zařízení. Naopak slovo "click" představuje klasické klikání myší. Naše logo je spojení šipky jako kurzoru myši a ukazující ruky. Jako celek pak tvoří raketu a my věříme, že to skvěle vyjadřuje to, kým jsme.

Vojtěch Buba

Formální vzdělání Bc. na fakultě Informačních technologií VUT v Brně. Webdesignu se věnuje více jak 8 let.

Vojta je jednatel firmy a bude s vámi v kontaktu. Při vývoji řeší design, grafiku a uživatelská rozhraní. Programuje především v PHP a Javascriptu. Umí ale taky C, Javu a Python. Jeho zaměření je především na systém Wordpress a programování jeho rozšíření.

David Spilka

Formální vzdělání Bc. na fakultě Informačních technologií VUT v Brně. Tvorbě webových stránek a aplikací se věnuje již více jak 7 let.

David je hlavním programátorem logiky webových aplikací. Skvěle si rozumí s PHP frameworkem Nette a při práci využívá ORM Doctrine. Problém mu nedělá ani Javasript. Dále umí programovat v C, Javě a Pythonu.

Naši klienti