Tvorba webových stránek

Námi vytvořené webové stránky jsou typické čistým nestárnoucím designem a vysokou uživatelskou přívětivostí. Vytvoříme pro vás jedinečný web, který bude oporou propagace vaší firmy.

Ať víte, že tady jste správně

Tvorba webových stránek na míru, webdesign, optimalizace pro mobily a tablety, Wordpress, vývoj pluginů na míru, SEO optimalizace, e-shopy

Společně to zvládneme

Pro většinu klientů je vytvoření webových stránek krok do neznáma. My jsme tu proto, abychom vám pomohli a společně jsme vytvořili web, na který budete hrdí, a který vám pomůže v rozvoji vašeho podnikání.

Naše reference
Webové stránky jkcatering.cz Ukázka hlavní strany webových stránek Pua centrum s.r.o. Náhled hlavní strany webové prezentace majnusova.cz Hlavní strana webových stránek SACK s.r.o.

Jak tvoříme webové stránky

Je pro nás velice důležité, abyste byli na konci našeho společného úsilí spokojení. Tomu je přizpůsoben i náš proces samotného návrhu a realizace webových stránek.

1

Úvodní schůzka

Sejdeme se u dobré kávy a neformálně se pobavíme o tom, co děláte, jak to děláte a jaká je vaše představa o výsledku. Už v průběhu rozhovoru vám dokážeme říct co je a co není reálné.

2

Návrh obsahu

Když pochopíme jak funguje vaše firma, co je váš produkt a kdo je váš zákazník, pustíme se do návrhu obsahu. Obsah je to, proč budou vaší zákazníci na web chodit a proč se budou vracet.

3

Náčrtky rozložení webu

V tomto kroku vyřešíme, kde se bude nacházet jaký obsah. Rozmístění musí být logické a přehledné. Už v tomto kroku uvidíte první rysy vašeho budoucího webu.

4

Grafický návrh webu

Máme jasno v tom co a kde bude. Teď aby to bylo hezké. Dáme si záležet, aby web zapadl do vašeho vizuálního stylu a podporoval tak vaši značku. Zde již uvidíte finální podobu vašeho webu. Pokud jste spokojení, pustíme se do realizace.

5

Vytvoření šablon webu

Námi nakódované šablony jsou vždy 1:1 s grafickými návrhy, které jste odsouhlasili. U nás se vám nestane, že by výsledný web vypadal jinak než na grafických návrzích.

6

Nasazení na redakční systém

Ve většině případů používáme redakční systém Wordpress. Po světě jej používají miliony webů, má spoustu užitečných funkcí a je zdarma (a česky).

Naši klienti

Zaujali jsme vás?

Kontaktujte nás